CIESZYN KONTAKT TEL.: 33 852 27 69 UL. MENNICZA 3, 43-400 CIESZYN
O FIRMIE
USŁUGI
PRACUJEMY NA

TRENDY HAIR FASHION TO OBECNIE NAJWIĘKSZA W POLSCE SIEĆ SALONÓW FRYZJERSKICH. TWORZY JĄ PONAD 70 SALONÓW. PIERWSZE ZACZĘŁY DZIAŁAĆ NA ŚLĄSKU W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH UBIEGŁEGO WIEKU. WSZYSTKIM PRZYŚWIECA WSPÓLNA IDEA TWORZENIA MIEJSC, GDZIE FRYZJERSTWO MA PROFESJONALNY, MIĘDZYNARODOWY I ARTYSTYCZNY WYMIAR.

TRENDY HAIR FASHOIN ZE SZCZEGÓLNOŚCIĄ DBA BY ICH PRACOWNICY PRZEDSTAWIALI BARDZO WYSOKI STANDARD USŁUG PRZY PRACY Z KLIENTEM, CZĘSTE SZKOLENIA FRYZJERÓW ORAZ MANAGERÓW PODNOSZĄCE KWALIFIKACJE TO DLA NAS CODZIENNOŚĆ. PRACA W THF TO PRZEDE WSZYSTKIM PRACA ZESPOŁOWA. SUKCES KAŻDEGO Z NAS JEST SUKCESEM CAŁEGO TEAMU. WYCIĄGAMY WNIOSKI Z PRACY KAŻDEGO Z NAS BY USŁUGI PRZEZ NAS OFEROWANE BYŁY CIĄGLE NA CORAZ WYŻSZYM POZIOMIE.

ROZPOZNAWALNA DZISIAJ W CAŁYM KRAJU MARKA TRENDY HAIR FASHION JEST SYNONIMEM WYSOKIEJ JAKOŚCI SALONÓW GDZIE UTALENTOWANI STYLIŚCI Z PASJĄ I PROFESJONALIZMEM DBAJĄ O ZADOWOLENIE KLIENTÓW. WIEDZA I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE PRZEKŁADA SIĘ NA PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

GODZINY OTWARCIA CIESZYN:
PON. - PT.: 08:00 - 19:00
SOB.: 08:00 - 15:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

POMYSŁ NA PREZENT?
SPRAW KOMUŚ BLISKIEMU NIESPODZIANKĘ I PRZYJDŻ DO NAS PO BON UPOMINKOWY!
VOUCHER NA DOWOLNĄ USŁUGĘ LUB KWOTĘ DO WYKORZYSTANIA W NASZYM SALONIE JAK RÓWNIEŻ.
NA ZAKUP PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW.